22
KAS
2015

Çankaya Perde Yıkama

by :
comment : 0

Çankaya Perde Yıkama | Ankara’nın birçok semtinde hizmet vermekte olduğumuz gibi Çankaya semtinde de size hizmet sunaktayız. Yerimiz Çankaya da bulunmaktadır ve yakın civarda istediğiniz perde çeşidinizi bize yıkattırabilirsiniz. Kampanyalı fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Çankaya perde yıkama hizmetimiz ile perdeleriniz de ki pis kokuları, lekeleri, bakterileri özel makinelerimiz ile ortadan kaldırmaktayız. İnsanların en çok vakit geçirdikleri yerler ev ortamları ve iş ortamlarıdır. Ev ortamlarında daha sağlık bir hayat sürebilmek ve hastalıklara yol açmamak için, perdeleriniz belli aralıklarla yıkanması gerekmektedir. Titiz ve detaylı bir şekilde yıkama yaptırmak için Çankaya perde yıkama hizmetimizden faydalanabilir ve evinize daha hoş bir koku ortamı oluşturabilirsiniz.

Yıkanacak Perde Çeşitleri

Birçok perde çeşidiniz için özel makinelerimiz ve tecrübeli elemanlarımız bulunmaktadır. Yıkatmak istediğiniz perdenizin cinsine göre işlem uygulanmakta ve zarar görmesini önlemekteyiz. Çankaya perde yıkama olarak, bütün civardaki yerlere hizmet vererek perdeleriniz ilk günkünden daha şık ve daha temiz bir şekilde size teslim etmekteyiz. Yıkattırabileceğiniz perde çeşitleriniz;

  • Stor Perde
  • Zebra Perde
  • Jaluzi Perde
  • Tül Perde
  • Kadife Perde

Ayrı ayrı işlemlerden geçerek perdelerinizin üzerinde hiçbir leke pis koku kalmamasını sağlıyoruz. Sadece Çankaya perde yıkama değil, Ankara’nın birçok semtine de hizmet vermekteyiz. Yapmanız gereken iletişime geçerek randevu almanızdır.

Çankaya Perde Yıkama Fiyatları

Perdeleriniz çeşidine göre fiyat farkı oluşmaktadır. Bu da perdelerinize yapılan işlemlerin zorluğuna göre belirlenmektedir. Evinizde bütün perdelerinizi kendinizin yıkama maliyetinden daha aşa bir maliyete ve daha titiz bir şekilde perdelerinizi yıkamaktayız. Yıkatmak istediğiniz perde fiyatları da kampanya yaparak sizin daha az maliyete daha iyi bir hizmet almanızı sağlamaktayız. Çankaya Perde Yıkama için kampanyalı fiyatlarımız;

  • Stor Perde 5,00 TL
  • Zebra Perde 5,00 TL
  • Jaluzi Perde 7,00 TL
  • Tül Perde 5,00 TL
  • Kadife Perde 8,00 TL

Perde Yıkamada Risk Var Mıdır?

Eğer güvenmediğiniz bir firmaya yaptırdıysanız, perdeniz de renk solma, leke veya iz kalma, perdenizde hasar gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Daha düşük maliyete yapan veya sizi kandırmaya yönelik kampanyalardan uzak durmalısınız. Bizim amacımız sizin daha sağlıklı bir ortama kavuşmanız ve en iyi hizmeti alarak perdelerinizi şık ve temiz bir şekilde kullanmanızdır. Özel büyük makinelerimiz ve tecrübeli elemanlarımız ile size en iyi hizmet sunulmaktadır. Evininiz yeni doğmuş bir çocuğun bulunması, birçok hastalığa açık olduğu anlamına gelir. Çocuğunuzu daha sağlıklı ve hijyenik bir ortam da büyütmek için perdelerinizi, koltuklarınızı ve halılarınızı mutlaka temiz tutmanız gerekir. Bizim amacımız sizi dolandırmak veya yaptığımız hizmete göre daha büyük bir para miktarı almak değildir. Amacımız size en düşük maliyet ile refah bir ortama kavuşmanızdır. Çankaya perde yıkama ile hiçbir riske yer vermeden perdelerinizi belirli işlemlerden geçirerek ve kimyasal maddelerin zarar vermesini önleyerek, yıkadıktan sonra size teslim etmekteyiz.

About the Author

Leave a Reply

*

captcha *

Call Now Button