27
HAZ
2015

İncek Perde Yıkama

by :
comment : 0

Ankara Perde Yıkama 

Perde yıkama sistemleri deyince akla gelen ilk adres İncek perde yıkama şirketi. Bu şirket ile sizde daha temiz ve kaliteli bir hizmet almış olacaksınız. Siz de İncek stor perde yıkama sayesin de yıkanması zor ve ütü işlemleri sıkıntılı olacak bu işlem ile artık daha kolay bir yıkama işlemi ile elinizi yormadan perdelerinizi yıkatıp eliniz bile değmeden temiz bir şekil de kapınıza getirilerek alınacak.

Kendimize ait özel araçlarımız ile sizin tek bir telefonunuz ile kapınıza kadar gelip perdelerinizi alıp yıkıyoruz ya da anın da o yerde de yıkayabiliyoruz. Gelip eviniz de ister stor ister zebra perde olsun eviniz de inceleyerek hiçbir ücret talep etmeden bakıyoruz. Bu hizmet için sizden her hangi bir talepte de bulunmuyoruz. Bu da bizim müşterilerimize sunduğumuz bir ayrıcalık tabi ki.

İncek Perde Yıkama

İncek Perde Yıkama

İlk önce sizin perdelerinizi inceliyoruz ve yıkanıp yıkanmaması gereken bir perde olduğuna karar vereceğiz. Ve size eğer perdeleriniz yıkanmak için uygun ise m2 fiyatı üzerinden ne kadar bir ücret tutacağını söyleyeceğiz, bu şekil de bir hizmet veren tek adres olan bir ad var İncek zebra perde yıkama. Ve bu şekil de size sunduğumuz fiyatı kabul edip etmemek te size kalıyor. Fakat evinize geldiğimiz için sizden her hangi bir ücret talep etmiyoruz. Eğer verdiğimiz ücret fiyatı size de uygun ise siz de kabul edince perdelerinizi biz söküp temizleyip size getiriyoruz. Ve bu süre size de en kısa süre de teslim edilecek.

Ve siz müsait olduğunuz takdir de evinize gelip temiz perdelerinizi monte edip evinizden ayrılıyoruz. Eğer siz de haberlerin hepsinden yararlanmak isterseniz bizi arayıp ya da bize ulaşarak siz de bu anlattığımız bütün hizmetlerin hepsinden faydalanabilirsiniz. Perde yıkama incek olarak yanınızdayız.

About the Author

Leave a Reply

*

captcha *

Call Now Button